Blog

Të nderuar partner,

Viti 2020 ishte një vit i vështirë dhe sfidues në shumë dimensione prandaj ju falenderojmë për bashkëpunimin e frytshëm dhe të vlefshëm që kemi patur së bashku.
Zyrat tona në Shqipëri dhe Kosovë do të jenë të mbyllura për periudhën 25.12.2020 – 04.01.2021 në kuadër të festave të fundvitit.
Për kërkesa urgjente, aplikime CoI , mund të na shkruani në contact@albinspekt.com ose telefononi ne numrat:
+355675099992
+355675099991

Ju urojmë një sezon festiv të hareshëm dhe shëndet për familjet tuaja!

Skuadra Albinspekt-bio.inspecta

Leave your thought

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Color
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom fields
Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping