Blog

Të nderuar partner,

Viti 2020 ishte një vit i vështirë dhe sfidues në shumë dimensione prandaj ju falenderojmë për bashkëpunimin e frytshëm dhe të vlefshëm që kemi patur së bashku.
Zyrat tona në Shqipëri dhe Kosovë do të jenë të mbyllura për periudhën 25.12.2020 – 04.01.2021 në kuadër të festave të fundvitit.
Për kërkesa urgjente, aplikime CoI , mund të na shkruani në contact@albinspekt.com ose telefononi ne numrat:
+355675099992
+355675099991

Ju urojmë një sezon festiv të hareshëm dhe shëndet për familjet tuaja!

Skuadra Albinspekt-bio.inspecta

Leave your thought

mersin escort - bodrum escort - eskişehir escort - eskişehir yeni escort - escort mersin - mersin yeni escort - mersin sınırsız escort - mersin rus escort - mersin olgun escort - mersin anal escort - mersin oral escort - mersin masöz escort