Ftesë për tu bërë anëtarë të Grupit Teknik Kombëtar të Punës – GlobalG.A.P në Shqipëri

Albinspekt ofron shërbimin e vlerësimit përpara procesit të inspektimit final në terren
Read more

Paravlerësim i aktivitetit tuaj nga Albinspekt-bio.inspecta

Albinspekt ofron shërbimin e vlerësimit përpara procesit të inspektimit final në terren
Read more
Të nderuar partner, Viti 2020 ishte një vit i vështirë dhe sfidues në shumë dimensione prandaj ju falenderojmë për bashkëpunimin e frytshëm dhe të vlefshëm që kemi patur së bashku. Zyrat tona në Shqipëri dhe Kosovë do të jenë të mbyllura për periudhën 25.12.2020 – 04.01.2021 në kuadër të festave të fundvitit. Për kërkesa urgjente,...
Read more

Albinspekt – Vazhdimësia e punës

Read more
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Color
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom fields
Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping