Hallall
Çertifikimi Hallall është vlerësimi cilësor i një produkti ushqimor nëpërmjet sistemit të kontrollit të aplikuar nga Albinspekt sipas kërkesave të standartit Hallall. Kontrolli kryhet mbi të gjitha lëndët e para të përdorura për prodhimin, përpunimin dhe tregtimin e produkteve ushqimore, të destinuara për përdorim sipas kërkesave të standardit Hallall. Çdo produkt i çertifikuar Hallall identifikohet në treg me logon “Hallall” të miratuar.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Color
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom fields
Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping