Pse Albinspekt?

 • Besueshmëri në tregun e çertifikimeve kombëtare dhe ndërkombëtare
 • Integritet dhe profesionalizëm

 • Inspektorë dhe organizëm i akredituar ndërkombëtarisht
 • I aprovuar dhe listuar nga Komisioni Europian për prodhimet organike
 • I aprovuar nga Zyra Federale për Bujqësinë Zvicer FOAG
 • Nga i njëjti burim ofrojmë lloje të ndryshme çertifikimi
 • Efiçencë dhe përpunim i shpejtë i informacionit
 • Konfidencialitet i plotë për informacionet e shkëmbyera
 • Lehtësi komunikimi nëpërmjet zyrave në Shqipëri dhe Kosovë
 • Përdorimi i gjuhës shqipe gjatë ofrimit të shërbimeve
 • Shpejtësi në përgjigjen ndaj kërkesave tuaja

Shkarko Broshurën

Leave your thought

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Color
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom fields
Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping