News
News

Albinspekt availability

Read more

Agro Tech Expo & Forum 2019

Visit us at Agro Tech Expo & Forum 2019
Read more

Listing inputs for BIO output

Now the inputs and seeds for organic production can be recognized and approved for use in organic farming! Albinspekt offers verification service through inter-institutional committee of Positive Input List and recognizing inputs and seeds for use in organic production and processing.
Read more

Pre-evaluation by Albinspekt

Albinspekt offers forward evaluation service final on-site inspection process
Read more

Why Albinspekt?

Reliability in the market of national and international certifications. Integrity and professionalism
Read more
Latest from Facebook

Planifikoni të merni pjesë në panairin më të madh ndërkombëtar për produktet organike, BIOFACH 2020 ?

Prej afro 30 vitesh është panairi që mbledh në Nuremberg të Gjermanisë njerëz nga e gjithë bota që ndajnë të njëjtin pasion : Interesin për ushqimet organike !
Është një mundësi e shkëlqyer për kompanitë që duan t’i japin një dimension tjetër perspektivës së tyre të zhvillimit dhe marrëveshjeve tregtare.
Gjithashtu për informacione në lidhje me trendet dhe zhvillimet më të fundit të sektorit organik vizitoni Partnerin tuaj të Certifikimit Albinspekt-bio.inspecta AG .

Visit Us in Hall 1 , Stand 585 !
We add value to your product !
... See MoreSee Less

Load more
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Color
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom fields
Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping