Lajme
Lajme

Albinspekt – Vazhdimësia e punës

Read more

Agro Tech Expo & Forum 2019

Agro Tech Expo & Forum 2019
Read more

Listimi i inputeve për prodhimin BIO

Tani inputet dhe farat për prodhimin organik mundtë njihen dhe aprovohen për përdorim në bujqësinë organike! Albinspekt nëpërmjet komitetit ndërinstitucional të Listës Pozitive të Inputeve ofron shërbimin e verifikimitdhe njohjes së inputeve dhe farave për përdorim në prodhimin dhe përpunimin organik.
Read more

Vleresim paraprak nga Albinspekt

Albinspekt ofron shërbimin e vlerësimit përpara procesit të inspektimit final në terren
Read more

Pse Albinspekt?

Besueshmëri në tregun e çertifikimeve kombëtare dhe ndërkombëtar. Integriteti dhe profesionalizëm
Read more
Me të fundit nga Facebook

6 hours ago

Albinspekt Certification Center

... See MoreSee Less

Jepi mundesine vetes dhe kompanise tuaj !

Albinspekt - bio inspecta , partneri juaj i certifikimit !Trajnim për konsulencën Global G.A.P për herë të parë në Shqipëri✅ Informohu dhe apliko tani për programin “Farm Assurance”👉 https://bujqesia.gov.al/ministria-e-bujqesise-dhe-zhvillimit-rural-ne-bashkepunim-me-risialbania-nje-projekt-inovativ-i-mbeshtetur-nga-agjencia-zvicerane-per-zhvillim-dhe-bashkepunim-sdc-vazhdon-te-mbeshtesi-zhvillimin-e/ 🤗
... See MoreSee Less

Jepi mundesine vetes dhe kompanise tuaj ! 
Albinspekt - bio inspecta , partneri juaj i certifikimit !
Load more
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Color
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom fields
Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping