Irjana Gjana
Irjana Gjana

Menaxhere Ekzekutive

Klodiana Balla
Klodiana Balla

Menaxhere Cilësie

Hënë Demko
Hënë Demko

Financë & Admin

Valbona Troci
Valbona Troci

Admin

Adiola Biba
Adiola Biba

Inspektor / Çertifikues

Klajdi Çeka
Klajdi Çeka

Inspektor

Veis Selami
Veis Selami

Inspektor

Mariglen Jaçe
Mariglen Jaçe

Inspektor

Gursel Arifi
Gursel Arifi

Inspektor Mbarështim shtazor dhe Bletërritje

Rita Muhaxheri
Rita Muhaxheri

Admin Kosova

Elton Seferi
Elton Seferi

Koordinator i Departamentit Hallall

Migena Meka
Migena Meka

Zv. Financë

Zana Lika
Zana Lika

Inspektor

Zyrafete Rexhepi
Zyrafete Rexhepi

Mirëmbajtje

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Color
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom fields
Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping