Paravlerësim i aktivitetit tuaj nga Albinspekt-bio.inspecta

Paravlerësimi i aktivitetit tuaj !

Paravlerësimi i aktivitetit është një mundësi shumë e mirë për t’u njohur me mënyrën e menaxhimit të fermës/njësisë  tuaj si dhe përshtatjet që mund të kërkohen për të qenë në përputhje me rregulloren organike.

Nëse planifikoni të zhvilloni veprimtarinë në një dimension tjetër- prodhimtari organike ne do t’ju vizitojmë falas dhe pa asnjë detyrim në fermën / njësinë tuaj!

Kohëzgjatja: 1 deri në 2 orë.

Pas kësaj vizite do te jeni më të qartë për vendimin në lidhje me vazhdimin e procesit të certifikimit organik.

Ju mund të shprehni interesin ose të rezervoni vizitën tuaj duke na shkruajtur në contact@albinspekt.com ose duke plotësuar formën e kontaktit si më poshtë deri më: 28 Shkurt 2021 

Albinspekt-bio.inspecta
Partneri juaj i certifikimit!

Leave your thought

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Color
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom fields
Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping