Vleresim paraprak nga Albinspekt

Albinspekt ofron shërbimin e vlerësimit përpara
procesit të inspektimit final në terren

 

Proçesi i vleresimit paraprak ka të bëjë me:

 • Shkëmbimin e
  informacionit dhe qartësim mbi kërkesat e standartit dhe procedurave të inspektim/çertifikimit
 • Vlerësimin e situatës së njësisë në përputhshmëri me standartin
 • Identifikimin e jo-konformiteteve në lidhje me zbatimin e kërkesave të standartit

Si rezultat i këij procesi:

 • Krijohen lehtësi në ngritjen e kapaciteteve të brëndshme nga vetë kompania për menaxhimin dhe mirëmbajtjen me sukses të të gjithë kërkesave të standartit për prodhimin, përpunimin dhe tregëtimin e produkteve organike
 • Mundësi për uljen e kohës dhe kostove të proçesit të inspektim/çertifikimit si rezultat i parapërgatitjes së plotë nga vetë kompania

Për 20 operatorët e parë që do të aplikojnë për paketën e plotë të shërbimit (parainspektim, inspektim dhe çertifikim) do të ofrohet deri në 30% ulje në totalin e kostove vjetore.

Shkarko Broshuren

Leave your thought

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Color
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom fields
Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping